Šiuolaikiniame kupiname skubos, įtampos ir streso gyvenime žmogui būtina sustoti, atsipūsti, nusiraminti, pabūti savimi.

Tačiau dažnai nueiti į sporto klubą ar jogos užsiėmimus mums neužtenka nei laiko, nei pinigų.

Siūlau išbandyti dar vieną atsipalaidavimo metodą, kuriam nereikia skirti daug laiko ir pinigų, kurio galima užsiimti bet kada ir net bet kur. Tai metodas, kurį pati išbandžiau - meditatyvaus piešimo metodas, ir kuris padėjo atitrūkti nuo kasdienių rūpesčių, pailsinti protą nuo įtempto galvojimo, susikaupti ir įveikti stresą, priimti svarbius sprendimus.

Šis metodas tinka Jums, jei:

        pavargote nuo kasdienio skubėjimo, nesibaigiančių darbų ir jų sukeltų stresų;

        nebeprisimenate, kada paskutinį kartą buvote ramus, atsipalaidavę, ar tiesiog buvote savimi;

        norite įveikti neigiamas emocijas, atsipalaiduoti;

        norite įsiklausyti į savo kūno ir sielos poreikius, atgauti sielos ramybę ir pasitikėjimą savimi;

        norite lengviau spręsti problemas ir pagerinti santykius su žmonėmis.

Šis metodas tinka ir su vaikais dirbantiems specialistams. Jo pagalba galima lavinti vaiko gebėjimus nusiraminti, ilgesniam laikui išlaikyti dėmesį, susikoncentruoti į užduotį, lavinti smulkiąją vaiko motoriką, pažadinti kūrybiškumą... O proceso pabaigoje pasidžiaugti puikiu paveikslėliu. Medytatyvus piešimas patenkina vaiko saviraiškos poreikį, ugdo pasitikėjimą savimi.

Užsiėmimo metu aptarsime meditatyvaus piešimo būdus ir galimybes, išmėginsime meditatyvią būseną piešiant, sukursime savo piešinį.

Piešimo įgūdžių nereikia, visais reikalingais piešimui priemonėmis aprūpinu.

Dalyvavimo kaina 15 eurų. Po renginio galime išduoti dalyvavimą patvirtinantį pažymėjimą.

Klausimai tel. 8-685-41554.  

Registracija el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Daugiau informacijos: http://psichologaskaune.lt/straipsniai/60-dzenraizgymas-arba-meditatyvus-piešimas ;   http://psichologaskaune.lt/straipsniai/61-dzenraizgymas-truputis-mokslo 

 

Artimiausio seminaro data: 2017 m. balandžio 27 d., 18.30-21.00 val.

Seminaras “JOGA SMEGENIMS“ vyks Kaune, Galimybių vystymo centre, Gedimino g. 47.

Dzenraizgymo aistruolius ir naujai susidomėjusius kviečiu vakarą praleisti kartu, pažadinti savo kūrybiškumą ir pasitikti pavasarį pilni pasitikėjimo savo galimybėmis. Nagrinėsime naujus raštus ir naują, dar paprastesnį, bet ne mažiau efektyvų piešinio kūrimo būdą.

Dalyvavimo kaina 15 eurų.

Registracija el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Klausimai tel. 8-685-41554

Galite užsirašyti į seminarą net, jei konkreti data dar nenustatyta. Kai susirinks norinčiųjų grupė, susisieksiu su Jumis.

 

 

Naujienos

Renkama nauja Savęs pažinimo terapinė grupė su meno elementais

Jau nuo balandžio 19 dienos iki birželio 7 dienos (viso 8 susitikimai).

Grupė skirta santykių su aplinkiniais ir su savimi nagrinėjimu, pasitikėjimą savo jėgomis ugdymui. 

Skaityti daugiau...

Nudažykite savo dviratį

            Taip jau būna gyvenime: kaip degi kažkokią idėja, patvirtinimą randi visai netikėtuose vietose... Taip nutiko ir man. Aistringai įtikėjusi terapinio piešimo nauda, 

Skaityti daugiau...

Konsultacija internetu


Konsultacija internetu elektroniniais laiškais – tai patogus būdas gauti reikiamą pagalbą neatsitraukiant nuo kompiuterio ir neišeinat iš savo namų ar biuro.
Skaityti daugiau...